Jeugdfonds Sport & Cultuur

Sportvereniging Hellendoorn SVH

Het Jeugdfonds Sport & Cultuur maakt het mogelijk dat kinderen en jongeren uit gezinnen met weinig geld, toch lid kunnen worden van een sportclub of aan dans, muziek, beeldende kunst, theater of iets anders creatiefs kunnen doen. Voor die kinderen betaalt het fonds de contributie / het lesgeld en in bepaalde gevallen de benodigde attributen. Meedoen = meer kansen!

Het Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds zijn, na jaren intensieve samenwerking achter de schermen, per 3 april samen verder gegaan als het Jeugdfonds Sport & Cultuur. Het is onze overtuiging dat het voor kinderen en jongeren die opgroeien in armere gezinnen niet uitmaakt of zij zich kunnen uitleven tijdens voetbal, judo, drummen of streetdance. Het belangrijkste is dat ze mee kunnen doen, de kans krijgen zich te ontwikkelen en hun leefwereld te vergroten. Aan deze missie en onze werkwijze verandert niets.

Meer info? Klik HIER

Deel dit bericht