Aanmelden bij SVH

Wat geweldig dat u zich aanmeldt bij onze sportvereniging

Door het invullen en verzenden van dit aanmeldingsformulier, machtigt u SVH om per maand de contributie van genoemde rekening af te schrijven.  Indien er onterecht een automatische incasso van uw betaalrekening is afgeschreven, dan kunt u de bank binnen 56 kalenderdagen (acht weken) na afschrijving,  verzoeken dit bedrag terug te boeken.

SVH stelt zich, als omnivereniging, ten doel het beoefenen van sport in uitgebreide zin, met respect voor elkaars sporten. De sport wordt door de beoefenaars geheel voor eigen risico beoefend. Om u in te schrijven bij SVH kunt u onderstaand formulier invullen en verzenden. De velden met * zijn verplicht in te vullen. U krijgt na het verzenden ter bevestiging automatisch een afschrift per email. Controleer daarvoor ook uw SPAM map.

Vul het aanmeldingsformulier zo zorgvuldig mogelijk in

Velden met * zijn verplicht